Haber

Memduh Büyükkılıç’tan depremzedelere yakın ilgi

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri, Kahramanmaraş merkezli depremlerde yıkımın yaşandığı kentlerden depremzedeleri kucaklamaya devam ederken, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç da depremden etkilenen vatandaşları sık sık yurtlarında ziyaret ediyor.

Başkan Büyükkılıç, Kayseri’deki birçok yurtta olduğu gibi Erciyes KYK Erkek Öğrenci Yurdu ve Kübra Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurduna yerleştirilen depremzedelere ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti.

Yetkililerden çalışmalar hakkında da bilgi alan Büyükkılıç, depremin etkilerinin devam ettiği bu günlerde depremzedelerin yanında olmaya devam edeceklerini belirtti.

Birlik, beraberlik ve dayanışmanın en büyük ilaç olduğunu vurgulayan Önder Büyükkılıç, depremzedelerin huzuru, refahı ve konforu için çalışacaklarını söyledi.

İlim Yayma Derneği Kayseri Şube Başkanı Oğuz Memiş’in eşlik ettiği ziyarette Önder Büyükkılıç, “Cumhurbaşkanımız olduğu sürece bu işin başında kimseye zarar gelmez, elinizi tutar ihtiyaçlarınızı karşılar. . Biz üzerimize düşeni yapıyoruz” dedi.

“ALLAH TÜM KAYSERİ HALKININ RAHMETİNİ VERSİN”

Depremzedelerden biri Önder Büyükkılıç’a desteğinden dolayı teşekkür ederek, “Çok memnunuz, Allah razı olsun Cumhurbaşkanımızdan” derken, diğer depremzede “Burada çorbamız, soğanımız varsa bizimle paylaşırlar. Allah tüm Kayserililerden razı olsun, dua ettiler, şükrettiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu