Teknoloji

İntikam almanın en çılgın yolu: Hamam böceğine isim ver ve onu yem yap!

San Antonio Hayvanat Bahçesi, bir hamam böceği, kemirgen veya sebzeye seçtiğinizin adını vermenize ve hayvanat bahçesindeki hayvanlardan birini beslemek için kullanmanıza izin verir. Eski sevgilinize hala kızgınsanız veya sizi kovan eski işvereninize hala kızgınsanız bu şekilde karşınızdakini kırmadan intikam alabilirsiniz.

“Hayvanat bahçesi” Bana Bir Hamamböceği Ağla”adlı yıllık Sevgililer Günü bağış toplama etkinliğinin bir parçası olan bu uygulamadan, 5 dolardan başlayan ödeme yapan herkes yararlanabilir.

5 dolar size sebze yiyen bir hayvana yem olan bir sebze alma şansı verir. Bir hamamböceği için 10 dolarve (donmuş) bir kemirgen için 25 dolar ödemeniz gerekiyor.

Hayvanat bahçesi, bu uygulamada en çok hangi isimlerin kullanıldığını da açıkladı: ” Geçen yıl en çok tanınan isimler Jacob ve Sarah idi.

San Antonio Hayvanat Bahçesi, böyle bir promosyon sunan tek hayvanat bahçesi değil. New York’taki Bronx Hayvanat Bahçesi, Sevgililer Günü için biraz farklı bir hediye paketi sunuyor. Bu hayvanat bahçesinin promosyonu 75 dolardır ve bir hamamböceği, bir torba hamamböceği ve üzerinde hamamböceğinin adının yazılı olduğu basılı bir sertifika sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu