Haber

TFF’nin Erzurum’daki teknik direktör eğitim programları hız kesmeden devam ediyor

TFF’nin Erzurum’daki antrenör eğitim programları hız kesmeden devam ediyor. 1-12 Eylül ayı ortasında UEFA A18, UEFA A19, UEFA A20 ve UEFA B36 antrenmanlarının ikinci etapları tamamlandı. Erzurum’da yapılan antrenmanlara UEFA A Teknik Direktörü ve Antrenör Fatih Serkan Albayrak, UEFA B Teknik Direktörü ve Antrenör Antrenörü Emrah Aykurt antrenör antrenörleri Serhat Sütlü, Nur Mustafa Gülen, Kemal Coşkun, Seyit Cem Ünsal, Aşkın Çift ve Furkan Köseoğlu katıldı. Erzurum Kızılay tarafından yapılan antrenman programlarında adaylara bilgi verilmesinin yanı sıra, kan talebinde bulunan aday antrenörlerin kan bedelleri de ölçüldü.

Futbol Geliştirme Müdürü Oğuz Çetin liderliğinde, yenilenen Antrenör Yetiştirme Programlarında, Oyun İdeolojisi ve Oyun Çerçevesinde “Gerçek Tabanlı, Akıcı Oyun İçi ve Aday Antrenör Odaklı” olarak oluşturulan yeni metodoloji çerçevesinde antrenmanlar gerçekleştiriliyor. Her aday koçun kurulumu. Eğitimler yüz yüze ve çevrimiçi aşamadan oluşuyor ve yaklaşık bir yıl sürüyor.

Antrenör yetiştirme programları, 11-20 Eylül ortasında Erzurum’da düzenlenecek UEFA A21 ve UEFA A22 programlarıyla devam edecek. – ERZURUM

saruhanliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu