Haber
Türkiye Wushu Kung Fu Şampiyonası Antalya’da başladı
![](https://haber-atakum.com.tr/wp-content/uploads/2023/03/turkiye-wushu-kung-fu-sampiyonasi-antalyada-basladi-r7s2FtTU.webp)
15 Temmuz Şehit Muhammet Oğuz Kılınç Türkiye Wushu Kung Fu Şampiyonası Antalya’da başladı.
Bahri Tanrıkulu, Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu tarafından Antalya’nın Kemer ilçesinde. Spor Salonda düzenlenen şampiyonada; “Taolu”, “Sanda”, “Light Sanda”, “Tui Shou”, gençler, yıldızlar, gençler, yetişkinler ve gaziler kategorilerinde 2.500 sporcu yarışıyor.
Şampiyona, 17 Mart’ta yaşlılar ve gaziler için “Light Sanda” ve “Tui Shou” ile sona erecek.