Haber

Tom Brady, Birmingham City’nin yeni hissedarı oldu

Eski Amerikan futbolcusu Tom Brady, İngiltere Şampiyonası grubu Birmingham City’nin yeni hissedarı oldu.

Yedi kez Super Bowl şampiyonu eski Amerikan futbolu oyuncusu Tom Brady, Birmingham City’nin hissedarı olmak için Knighthead Capital Administration ile bir ortaklığa girdi. Brady’nin Birmingham’ın yeni Temyiz Konseyi’nin lideri olacağı açıklandı.

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “Brady, kapsamlı liderlik deneyimini ve uzmanlığını sağlık, beslenme, zindelik ve iyileşme sistemleri ve programları hakkında tavsiyelerde bulunmak için kullanıyor.” spor bilim departmanıyla çalışmak da dahil olmak üzere birçok konuda yardımcı olacaktır. Ayrıca 46 yaşındaki eski futbolcu, küresel pazarlama ve kulüp için yeni ticari ortaklık fırsatlarının belirlenmesi konularında yönetim ekibiyle yakın bir şekilde çalışacak.

Tom Brady şunları söyledi: “Birmingham City, çok fazla tarihi ve tutkusu olan ikonik bir kulüp ve blues’un bir parçası olmak gerçek bir onur. Birmingham City, ekip çalışması ve kararlılık üzerine kuruludur ve yönetim kurulu, yönetim ve oyuncularla çalışarak bizim ikinci şehir kulübü yenilmez “Sizinle çalışacağım için heyecanlıyım. Aynı şeyi Birmingham’da başarmak için bakış açımı uygulamayı dört gözle bekliyorum.” – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu